آموزش نتورک مارکتینگ

برای ایجاد سازمان فروشی قدرتمند

Alireza Mastery

love gesture

در این پست 7 دلیل ساده ای که برای علاقه داشتن به بازاریابی شبکه ای وجود دارد را به طور خلاصه بیان میکنم.

 

 

1. کار نکردن برای پول: مهمترین دلیلی که وجود دارد این است که با فعالیت در بازاریابی شبکه ای میتوان منبع درآمد انفعالی ایجاد کرد.و تاکید من روی انفعالی بودن است، نه درآمد میلیاردی! که البته آن هم میتوان از نتورک مارکتینگ به دست آورد، ولی داشتن منبع درآمد انفعالی به هر مبلغی که باشد، واقعا لذت بخش و حتی لازم است! این کار کم ریسک ترین راه برای ایجاد درآمد انفعالی است.تبادل زمان با پول کار هوشمندانه ای نیست، وقتی گزینه های خیلی بهتری وجود دارد.

 

2. کار نکردن برای یک نفر دیگر: نمیدانم شما هم این طوری هستید یا نه، ولی من نمیتوانم قبول کنم که برای یک نفر دیگر کار کنم.این که وقت و انرژی خودم را برای گسترش کار یک نفر دیگر بگذارم و او هم هر ماه مقداری حقوق به من بدهد، عذاب آور است.

 

3. دیگر مجبور نیستیم در ترافیک بمانیم!: البته این حالت زمانی به وجود می آید که از ابزارهای موجود استفاده کنید و مطابق با تکنیک های به روز نتورک مارکتینگ کار را جلو ببرید.در غیر این صورت رفت و آمد و در ترافیک ماندن قسمت بزرگی از زمانی که برای این کار میگذارید را به خودش اختصاص میدهد!

 

4. به اندازه ارزشی که داریم درآمد کسب میکنیم: اگر شما هنوز در یک شغل هستید و برای یک نفر دیگر کار میکنید، بگذارید بپرسم آیا به اندازه ای که ارزش دارید پول میگیرید؟ این که به کار و  زمینه فعالیت خودمان علاقه داشته باشیم عالی است، اما خیلی ها هستند که چندین برابر دست مزدی که میگیرند، کار میکنند و زحمت میکشند.در هیچ کجا هرچه قدر هم خوب کار کنیم، نمیتوانیم از کسی که در رده بالاتر از ما هست درآمد بیشتری داشت.در بازاریابی شبکه ای مطابق با تلاشمان پول میگیریم و میتوانیم از آپلاین خودمان بیشتر درآمد داشته باشیم.

 

5. مالیات خیلی کمی میدهیم: مالیات بر درآمد در بازاریابی شبکه ای در مقایسه با کارهای دیگر بسیار پایین است.شاید این مورد به نظرتان مهم نباشد، ولی صبر کنید تا وقتی که درآمد بالایی داشته باشید، آن وقت اهمیتش را متوجه میشوید!

 

6. خودمان کسانی که با آنها کار میکنیم را انتخاب میکنیم: برای بعضی ها درک این موضوع کمی سخت است ولی این موضوع واقعیت دارد! شما انتخاب میکنید که با چه کسی کار کنید.اگر با یک نفر صحبت میکنید و او انتظارات عجیب و غریبی از بازاریابی شبکه ای دارد و یا نمیخواهد از راهنمایی ها پیروی کند یا این که رفتار زشتی دارد، مجبور نیستید او را وارد تیم خود کنید! شما با افرادی که به دنبال تغییری در زندگیشان هستند کار میکنید، نه کسی که به دنبال بهانه است.

 

7. کسانی که شما در مجموعه آنها هستید، میخواهند و به شما کمک میکنند که موفق شوید: در بیشتر کارها به دلیل رقابتی که وجود دارد، کسی به شما نمیگوید برای موفق شدن چه کار کرده است. در بازاریابی شبکه ای ما میخواهیم که افراد دقیقا بدانند برای موفق شدن باید چه کار کرد.

 

 

آیا این مطلب به شما کمک کرد؟در صورت مثبت بودن سپاسگزارم اگر نظر بدهید و به اشتراک بگذارید.

mlm blog

وبسایت بازاریابی شبکه ای علیرضا ماستری

لینک کانال: t.me/alirezamastery_coach

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید