آموزش نتورک مارکتینگ

برای ایجاد سازمان فروشی قدرتمند

Alireza Mastery

tired warrior

همه این حالت را تجربه میکنند، زمانی که ناراحتی و ناامیدی به سراغمان می آید و انگیزه برای کار کردن از بین می رود.مخصوصا اگر در بازاریابی شبکه ای فعالیت میکنید یا در زمینه دیگری کسب و کار خودتان را میسازید که قطعا این حالت را تجربه کرده اید.و به شما میگویم قطعا دوباره هم تجربه میکنید!

باید در این حالت چه کار کنیم؟در این مطلب دقیقا به شما میگویم باید چه کار کنید.

 

برای خود من به تازگی این شرایط به وجود آمده بود. حس و حال کار کردن از بین رفته بود.چون داشتم بحران هایی را در کار و در زندگی پشت سر میگذاشتم.تصمیم گرفتم تا چیزی را که به کمک کرد تا سریع تر به حالت عادی برگردم، در قالب این پست بیان کنم.

 

ذهنیت

باید این واقعیت را بدانیم که همه چیز ذهنیت است.ذهنیت ماست که تعیین میکند چه عادت هایی داشته باشیم، چه کارهایی انجام دهیم، چه نتیجه هایی بگیریم و کلا چه زندگی ای داشته باشیم.همین طور از اتفاقاتی که برایمان می افتد چه برداشتی بکنیم و چه تجربه ای به دست بیاوریم.

اول از هر چیز ذهنیتی که باید داشته باشیم این است که درست است که مسائل و مشکلاتی برای ما وجود دارد، ولی خب که چی؟ هیچ شرایطی در زندگی هیچ کس برای همیشه باقی نمی ماند. چه خوب باشد چه بد. برای همه هم این شرایط به وجود می آید.ممکن است فشار مالی باشد.ممکن است فشار خانواده باشد.شاید خیلی ها به تو گفته اند نه.شاید دوست ها پشتت را خالی کرده اند.ولی این را بدان که اینها میگذرند.

برای این که بتونی از پس این مسئله بر بیای، مهم ترین کاری که باید بکنی اینه که به فعالیت ادامه بدی.به کار کردن ادامه بدی.بدترین کار ممکن این است که الان بری و توی خودت باشی و از کار کردن دست بکشی.اتفاقا الان بیشتر میتونی کار کنی.ناراحتی خودت را جمع کن و برای خودت تبدیلش کن به انرژی برای کار کردن و نتیجه گرفتن.بگذار سوخت راه تو باشد به جای ترمز.

اتفاقا وقتی این حالت برای یک نفر پیش می آید نشانه خیلی خوبی است.نشانه این است که دارد کار میکند.وگرنه کسی که کاری نمیکند این مسائل هم برایش پیش نمی آید.در این کار تا چندین بار این فکر به ذهنت نرسد که دیگر کار کردن بی فایده است و نباید ادامه بدهی، موفق نمیشوی.

 

 

جایی که دیدگاه تو به سمت آن است

نکته دومی که باید در نظر گرفت نگاه کردن به جایی هست که داریم به سمت آن میریم.تفاوت افراد موفق و ناموفق فقط در جایی است که به آن نگاه میکنند.باید آخر مسیر را دید.باید سرت بالا باشد و با چشم باز به جلو حرکت کنی.

مشکل خیلی از آدم هایی که دیگر ادامه نمیدهند همین است.آنها نمیتوانند پشت دیواری که رو به رویشان هست را ببیند.پشت دیوار گذشته و نتایج حال را.برای همین اصلا دلیلی برای ادامه دادن پیدا نمیکنند.چرا باید ادامه دهند وقتی آینده ای در آن نمی ببیند؟

ولی آن هایی که موفق میشوند فقط تفاوتشان در همین است.آنها هم مسائل و مشکلات زیادی دارند.آنها هم تحت فشار هستند.خانواده آنها هم حمایتشان نمیکند.دوستانشان هم مسخره شان میکنند و می گویند دیوانه شدی.اصلا شرایط خوبی نیست مگه نه! خیلی منطقی است که تسلیم شرایط شوند و کسی هم آنها را سرزنش نخواهد کرد.ولی آن ها میتوانند آینده شان را ببیند. برای همین هم با قدرت ادامه میدهند.با روحیه مثبت و محکم کار میکنند و موفق می شوند.

تنها چیزی که باعث میشود دو نفر با شرایط کاملا یکسان دستاوردهای کاملا متفاوتی داشته باشند همین است و تماما به انتخاب هر فرد بستگی دارد.ما خودمان انتخاب میکنیم چه چیزهایی را ببینیم و چه چیزهایی را نادیده بگیریم.ربطی هم به شرایط بیرونی ندارد.

پس اگر میخواهید در زندگی تاثیر گذار باشید و حرکت مثبتی انجام دهید به آینده نگاه کنید.به جایی که دارید به سمت آن حرکت میکنید نگاه کنید و نه هیچ چیز دیگر.

 

امیدوارم بتوانید از این مطلب استفاده کنید.مفهومی است که به خود من تا الان خیلی کمک کرده و اگر ارزش آن را درک کنید زندگیتان عوض می شود.

به سمت آینده روشن تر!

 

 

مطلب مرتبط: ذهنیت لازم برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای

 

آیا این مطلب به شما کمک کرد؟در صورت مثبت بودن سپاسگزارم اگر نظر بدهید و به اشتراک بگذارید.

mlm blog

وبسایت بازاریابی شبکه ای علیرضا ماستری

لینک کانال: t.me/alirezamastery_coach

دیدگاه‌ها  

# زهرا نورخانی 1397-10-29 20:39
واقعا ممنونم ازتون.بعد از خوندن این مطلب خیلی دیدگاهم عوض شد و خیلی حالم بهتر شد.متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا ماستری 1397-10-29 23:45
خواهش میکنم
خوشحالم که مفید بوده براتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید